Spływy kajakowe Drawa
   Strona główna -

Spływy kajakowe z wypoczynkiem w gospodarstwie agroturystycznym

Spływ kajakowy z wypoczynkiem w gospodarstwie agroturystycznym


spływy kajakowe   Indywidualne spływy zorganizowane
spływy kajakowe   Spływ Drawą de lux

Spływ kajakowy z wypoczynkiem w gospodarstwie agroturystycznym
Spływ DrawaSpływ kajakowy Drawą lub Korytnicą z wypoczynkiem w komfortowym gospodarstwie agroturystycznym.

Spływ DrawaZapraszamy do skorzystania z możliwości zorganizowania wypoczynku w kameralnych gospodarstwach agroturystycznych na Pojezierzu Drawskim w województwie zachodnio-pomorskim. Zapraszamy na pobyty indywidualne, lub grupowe w tym spotkania integracyjne dla firm. Pensjonaty położone są w bezpośrednim sąsiedztwie rzek Drawy i Korytnicy.
Spływ DrawaGospodarstwa mogą pomieścić od 15 do 40 osób w komfortowo wyposażonych pokojach. Oferta zawiera również całodzienne wyżywienie na wysokim poziomie. Menu dostosowujemy do Państwa indywidualnych życzeń.
Na terenie posesji znajdują się miejsca do grillowania, boisko sportowe i urządzenia do zabaw dla dzieci. Posiadamy również rowery turystyczne.

Spływ Drawa Proponujemy Państwu także dodatkowe atrakcje. Turniej paintballowy, turniej strzelecki z broni pneumatycznej lub łuków blokowych, slalom kajakowy. Dla zwycięzców pamiątkowe puchary.
Koszt spływu zorganizowanego z udziałem minimum 10 osób wynosi od 80,00 do 210,00 zł za osobę za dzień. Ostateczną kwotę ustalamy indywidualnie. Organizator zapewnia w czasie spływu: sprzęt pływający z pełnym wyposażeniem, wszystkie ustalone wcześniej atrakcje, opiekę przewodnika i ratowników, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, opłaty za pobyt w parkach narodowych, transport uczestników. Spływ Drawa

Koszt spływu indywidualnego z udziałem 10 osób wynosi 80,00 do 175,00 zł za osobę za dzień. W tej opcji organizator zapewnia: sprzęt pływający z pełnym wyposażeniem, transport uczestników do miejsca rozpoczęcia spływu oraz powrót do pensjonatu. (W tej opcji nie zapewniamy opieki przewodnika, ratownika, ubezpieczenia oraz opłat w DPN. Nocleg i wyżywienie jak wyżej.)

Zapewniamy również miejsca parkingowe dla samochodów naszych gości.

ZAREZERWUJ

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies)