Międzynarodowy obóz kajakowy

Spływy kajakowe Pojezierza Pomorskiego


strona - http://arbruka.com

Międzynarodowy obóz kajakowy

spływy kajakowe   Obóz kajakowy Drawa
spływy kajakowe   Wyposażenie uczestnika spływu

POJEZIERZE DRAWSKIE

spływy kajakowePOJEZIERZE DRAWSKIE
MIĘDZYNARODOWY OBÓZ KAJAKOWY- RZEKA DRAWA


Już po raz 15 organizujemy międzynarodowy spływ kajakowy. W roku 2015 postanowiliśmy poznać rzekę Piławę, spływając jej szlak kajakowy od jeziora Komorze do Dobrzycy. Piława jest jednym z największych prawych dopływem Gwdy. Zamierzamy spłynąć cały szlak kajakowy Piławy, ponieważ na całej długości rzeka jest wyjątkowo urokliwa i jednocześnie można ją polecić początkującym kajakarzom. Szlak Piławy należy do mało uciążliwych. Na szlaku odwiedzimy historyczna miejscowość Borne Sulinowo, zwiedzimy wiele budowli hydrotechnicznych z okresu II Wojny Światowej, a także wiele osobliwości przyrodniczych, w tym Rozlewiska Nadarzyckie. Obóz zakończymy w Dobrzycy, gdzie do Piława wpada rzeki Gwdy.
Wakacje z rówieśniczą, trzydziestoosobową grupą młodzieży z Niemiec, to może być coś dla Ciebie. Poznasz nowych przyjaciół z kraju sąsiada. Spędzisz dziesięć dni wśród dziewiczej przyrody, której jeszcze nie odkryli turyści. Piława, to również wymarzona rzeka dla tych, którzy pierwszy raz zamierzają podróżować kajakiem. W czasie wędrówki będzie wiele okazji do nawiązania nowych przyjaźni oraz nabycia wielu umiejętności praktycznych.

TRASA SPŁYWU -jezioro Komorze - Dobrzyca     obóz kajakwy

WIEK UCZESTNIKÓW    13 – 18 lat

ILOŚĆ MIEJSC 30

TURNUS - 16.08. - 26.08. 2015. r. (11 dni)

CENA 940,00 PLN (Dla szkół i grup zorganizowanych powyżej 10 osób specjalny rabat).

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI:ZAKRES ŚWIADCZEŃ obóz kajakwy

INFORMACJE DODATKOWE –CO ZABRAĆ NA OBÓZ KAJAKOWY
spływy kajakoweZabierz ze sobą: namiot (jeden na kilka osób), śpiwór i karimatę, nieprzemakalną kurtkę, ciepłą odzież, klapki i sportowe obuwie, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, zestaw przyborów do jedzenia i picia. Twoje bagaże będą podróżowały wzdłuż trasy spływu mikrobusem, więc nie musisz się martwić codziennym pakowaniem kajaka. Masz się dobrze bawić!

MIĘDZYNARODOWY OBÓZ KAJAKOWY

TERMIN

SYMBOL

16.08 - 26.08.2015

OM

W celu dokonania rezerwacji proszę skorzystać z zakładki ZAREZERWUJ, KONTAKT lub FORMULARZ ZAMÓWIENIA.

Formularz zamówienia   ZAREZERWUJ

Karta Uczestnika - pobierz


DRUKUJ