Wynajęcie kajaków

Spływy kajakowe Pojezierza Pomorskiego


strona - http://arbruka.com

Wynajęcie kajaków

Od poniedziałku do piątku wszystkie kajaki i canoe w cenie 20 zł/dzień !!!

Indywidualne wynajęcie kajaka.
wynajecie kajakaProponujemy wynajem kajaków w naszych wypożyczalniach na Drawie i Korytnicy oraz w Białogardzie na Parsętę i Radew. Na spływy kajakowe proponujemy nowe kajaki poliestrowe i canoe oraz polietylenowe kajaki turystyczne Sprinter II (nowa konstrukcja) i kajaki Nati.
Wynajęcie kajaka 30 do 35 zł za dzień / wynajęcie canoe 40 zł za dzień. Każda nasza wypożyczalnia kajaków zapewnia kompletnie wyposażony sprzęt pływający (kajaki polietylenowe lub poliestrowo-szklane, wiosła, kamizelki asekuracyjne, również kamizelki asekuracyjne dla dzieci ). Transport uczestników spływu z miejsca spotkania do miejsca rozpoczęcia spływu oraz powrót po zakończonym spływie do miejsca spotkania w cenie 2,20 zł za każdy przejechany kilometr. Istnieje możliwość transportu bagażu uczestników wzdłuż całej trasy spływu. Cena transportu bagażu ustalana jest indywidualnie.
W naszych wypożyczalniach kajaków posiadamy również inny sprzęt turystyczny, taki jak: namioty turystyczne, worki kajakowe, butle gazowe i naczynia turystyczne, wózki do transportu kajaków na przenoskach, rowery turystyczne i wiele innych akcesoriów przydatnych na każdym spływie kajakowym.

WYNAJĘCIE KAJAKÓW

TERMIN

SYMBOL

W pozycji „Uwagi” w formularzu zamówienia podaj ilość kajaków i termin wynajęcia.

WK


W celu dokonania rezerwacji proszę skorzystać z zakładki ZAREZERWUJ, KONTAKT lub FORMULARZ ZAMÓWIENIA.

Formularz zamówienia    ZAREZERWUJ


DRUKUJ