Cennik

Spływy kajakowe Pojezierza Pomorskiego


strona - http://arbruka.com

Cennik

Cennik spływów kajakowych

Ceny dotyczą pobytu osoby za dzień.

Indywidualne wynajęcie kajaka / canoe
Transport uczestników spływu z miejsca spotkania do miejsca rozpoczęcia spływu oraz powrót po zakończonym  spływie do miejsca spotkania w cenie 2,20 zł za każdy przejechany kilometr. Cena zawiera wynajęcie kajaka, wioseł, kamizelek asekuracyjnych.
Zobacz więcej na stronie Wynajęcie kajaków

 

30zł / 35zł

Spływy zorganizowane - W cenie pobytu zawierają się: kompletny sprzęt pływający, transport uczestników i sprzętu do miejsca rozpoczęcia spływu oraz powrotny, opłacone miejsca na polach namiotowych, opiekę przewodnika i ratowników, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Istnieje możliwość zamówienia atrakcji dodatkowych: turniej paintballowy, turniej strzelecki z broni pneumatycznej lub łuków blokowych, uczta z grilla, wyżywienie.. Zobacz więcej na stronie Indywidualne spływy zorganizowane


58 zł

Majówka i Boże Ciało - spływ kajakowy obejmuje najciekawszy i najbardziej urokliwy odcinek szlaku kajakowego górnej Drawy.  Spływamy od miejscowości Złocieniec lub Dalewo do jeziora Wiry. Jest to jeden z najpiękniejszych odcinków rzek nizinnych w Polsce.
(Do 1 lipca nie ma możliwości spływania przez teren Drawieńskiego Parku Narodowego)  Zobacz więcej na stronie Majówka i Boże Ciało.

199zł
do
415 zł

Spływy weekendowe – Dwudniowy spływ kajakowy w dowolny weekend od 20 kwietnia do 01 października dla minimum 6 osób. W tej opcji organizator zapewnia: sprzęt pływający z wyposażeniem, transport uczestników z miejsca zbiórki do miejsca rozpoczęcia spływu oraz powrotny, opłacone miejsca na polach namiotowych, ubezpieczenie NNW, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wodę pitną. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych usług takich jak: transport bagażu, nocleg w agroturystyce, wyżywienie, opieka przewodnika…. Zobacz więcej na stronie Spływy weekendowe

 

120zł

Spływy zorganizowane z wypoczynkiem w gospodarstwie agroturystycznym - Koszt spływu zorganizowanego z udziałem minimum 10 osób.
Organizator zapewnia w czasie spływu: sprzęt pływający z pełnym wyposażeniem, opiekę przewodnika i ratowników, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, opłaty za pobyt w parkach narodowych, transport uczestników i sprzętu na każdy etap spływu i powrotny, wszystkie ustalone atrakcje.  Oferta zawiera również nocleg z całodziennym wyżywienie. Menu dostosowujemy do Państwa życzeń.
Zapewniamy również miejsca parkingowe dla samochodów gości. Na terenie posesji znajduje się wiata do grillowania, boisko sportowe i urządzenia do zabaw dla dzieci. Posiadamy również rowery turystyczne. Więcej szczegółów na mail arkadia@arbruka.com Zobacz więcej na stronie Spływ kajakowy z wypoczynkiem w gospodarstwie agroturystycznym


80zł

do

210 zł

Spływy kajakowe dla firm
Imprezy integracyjne w formie spływu kajakowego są dobrą propozycją na krótki wyjazd pracowników Państwa firmy. Zapewniamy kompleksowa organizację wraz z wyżywieniem i noclegami. Programy spływów, wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje ustalamy indywidualnie.
Zobacz więcej na stronie Spływy dla firm

 

65 zł / osoba

Obozy kajakowe
Wakacje w kajaku są dogodną formą wypoczynku dla młodzieży aktywnie spędzającej czas wolny. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Kajaki turystyczne to nie tylko spływ, ale również wiele dodatkowych atrakcji.
Zobacz więcej na stronie Obóz kajakowy Drawa, międzynarodowy obóz kajakowy

890zł /11 dni

Drawa de lux
Zorganizowany spływ kajakowy Drawą dla osób pragnących w wygodny sposób spędzić siedem dni w kajaku. Wyprawa kajakowa z zapewnionymi noclegami, wyżywieniem i transportem bagażu.
Zobacz więcej na stronie Drawa de lux
670 zł
Spływy rodzinne
Rodzinne spływy kajakowe, to propozycja dla rodzin aktywnie spędzających urlop. Kilka form spływu rodzinnego z wybranym rodzajem zakwaterowania i dodatkowymi atrakcjami, pozwoli zorganizować niezapomniane wakacje na szlaku kajakowym.
Zobacz więcej na stronie Spływy rodzinne
Od 37 zł / dzień
Spływy dla szkół
Końcowy okres roku szkolnego i nadchodzące wakacje są okazją do zorganizowania krótkiej wycieczki dla całego zespołu. Szkolny spływ kajakowy łączy edukację, współzawodnictwo i dobrą zabawę w gronie przyjaciół. Podczas krótkiej wyprawy kajakowej zapewniamy różne formy zakwaterowania i wyżywienia.
Zobacz więcej na stronie Spływy dla szkół
Od 55 zł / osobaDRUKUJ