Pensjonat „Dobry Czas”

Położenie

Latem 2021 roku otworzyliśmy miejsce, o którym od zawsze marzyliśmy, a które może stać się dla Was źródłem relaksu oraz dobrych wspomnień – pensjonat „Dobry Czas”. Malownicze położenie w głębi lasu, tuż przy zabytkowej elektrowni wodnej oraz rzece Drawie sprawia, że z radością rozpoczniecie każdy dzień swoich wakacji z dala od zgiełku miasta. Na wspomnianej Drawie możecie także rozpocząć swój jedno, lub kilkoodcinkowy spływ kajakowy co dodatkowo sprawia, że to miejsce wręcz idealne dla kajakarzy.

Opis

W pensjonacie znajduje się 10 komfortowych dwu lub trzyosobowych pokoi z prywatnymi łazienkami. Cały pensjonat przeszedł generalny remont w 2021 roku – wszystkie meble są nowe, a pokoje i łazienki odnowione. W pokojach znajdziecie 2 łóżka (lub 2 łóżka i kanapę), krzesła, szafy na ubrania, szafki nocne.

Wyżywienie

Do każdego noclegu w cenie uwzględnione jest śniadanie, a dla chętnych mamy także opcję pełnego wyżywienia. Na terenie pensjonatu znajduje się także duża wiata grillowa gdzie będziecie mogli spotkać się ze znajomymi, a my zajmiemy się prowiantem.

Zarezerwuj teraz!

Nasz pensjonat to idealne miejsce dla ludzi pragnących zaplanować aktywny wypoczynek na łonie natury, ale jednocześnie ceniących sobie komfortowe warunki. Jesteśmy pewni, że czas z nami to będzie „Dobry Czas”! Zapraszamy!